ZESPÓŁ SPOTIDE SOFTWARE

Pozwól nam się przedstawić

Spotide Software to przede wszystkim ludzie z pasją! Prowadzimy działalność związaną z stronami i sklepami internetowymi od ponad 7 lat. Od kilku lat specjalizujemy się również w tworzeniu aplikacji internetowych dla wielu branż.

Po wielu latach współpracy z klientami, na różnych płaszczyznach, wiemy, że kluczem do sukcesu każdego projektu, jest wzajemne zrozumienie i zaufanie na każdym z etapów.

Dlatego współpracujemy wyłącznie z osobami, które do swoich obowiązków podchodzą z pasją i zapałem. Nasi programiści, projektanci i graficy rozwijają ambitne projekty, które pomagają naszym klientom w prowadzeniu biznesów w całej Europie.

Dziesiątki ukończonych projektów, pozwalają nam zapewnić doskonałą jakość w rozsądnych cenach, a współpracując z nami można liczyć na doskonałą komunikacje. Zawsze odpowiadamy na pytania i służymy radą. Szczegółowo omówimy każdy etap realizacji projektu, aby klient miał pełną kontrolę nad postępem prac. Przejrzystość kosztów jest dla nas bardzo ważna, dlatego zawsze informujemy o stawkach i przedstawiamy koszty poszczególnych etapów.

Elastyczność pozwala nam tworzyć najlepsze rozwiązania, dopasowane do potrzeb każdego z naszych klientów. Nie ma rzeczy niemożliwych, nawet w trakcie konkretnego etapu wprowadzenie drobnych zmian, nie stanowi dla nas problemu.

CZYM SIĘ KIERUJEMY

Poznaj nasze wartości

Wzajemne zaufanie

Wiemy, jak bardzo ważne jest zaufanie na każdym etapie projektu.

Doskonała komunikacja

Bycie w stałym kontakcie, aby mieć kontrolę nad projektem.

Elastyczność

Czasem warto coś zmienić, nawet w trakcie realizacji projektu.

Masz pomysł na aplikacje? Zrealizujmy go razem!

Skontaktuj się z nami, przedstaw nam swój pomysł i zaczynamy!