USŁUGA

Tworzenie stron i sklepów internetowych

Wykonujemy strony i sklepy w oparciu o system WordPress i Woocommerce. Wybieramy odpowiednie rozwiązanie do potrzeb każdego z klientów indywidualnie. Od prostych wizytówek po skomplikowane strony korporacyjne. Pomagamy naszym klientom zaistnieć w internecie i dotrzeć do większego grona odbiorców w całej Polsce i za jej granicami.

Strony internetowe WordPress

Zaprezentuj swoje usługi i produkty w nowoczesny sposób, nieważne czy prowadzisz sklep z warzywami czy wielką korporacje.

Sklepy internetowe WooCommerce

eCommerce to przyszłość sprzedaży. Wykonamy dla Ciebie sklep internetowy na jednej z najlepszych platform sprzedażowych.

Landing page

Strony sprzedażowe, które przyciągają wzrok i dostarczają cenne leady dla Twojego biznesu. Zareklamuj swój produkt lub usługę w spektakularny sposób i zwiększ sprzedaż.

DLACZEGO MY?

Zrealizuj swój pomysł z nami

Kompleksowa usługa

Zajmiemy się wszystkim za Ciebie. Od rejestracji domeny, wybór szablonu graficznego lub przygotowanie indywidualnego projektu graficznego, aż po samą realizacje.

Opieka powdrożeniowa

Po wykonaniu aplikacji webowej zapewniamy każdemu klientowi opiekę serwisową. Dzięki temu klient może być pewien sprawnego funkcjonowania aplikacji. Rozwiązujemy problemy, odpowiadamy na pytania, w razie pojawienia się ich po wdrożeniu.

Indywidualne podejście

Klient po przedstawieniu nam swojego pomysłu może być pewien naszego zaangażowania od samego początku współpracy. Dużo pytamy, analizujemy oraz doradzamy na każdym z etapów, aby finalny produkt okazał się takim, jakiego oczekiwał klient.

Doświadczony zespół

Zespół Spotide Software to wiele osób pracujących na finalny sukces każdego projektu. Programiści, designerzy, managerowie swoim zaangażowaniem i doświadczeniem, zaopiekują się Twoim pomysłem do samego końca.

Kreatywne podejście

Chcemy aby każda nasza realizacja była niepowtarzalna i wyjątkowa. Poświęcamy sporo czasu na każdy szczegół aby klient docenił naszą twórczość.

Dopasowany termin

Zdajemy sobie sprawę, że pomysł klienta wymaga natychmiastowej realizacji. Proponujemy jednak podejść do każdego tematu na chłodno i dokładnie go przeanalizować. Poświęcamy tyle czasu na analizę aby być pewnym, że zrealizowany pomysł okaże się strzałem w dziesiątkę!

Masz pomysł na aplikacje? Zrealizujmy go razem!

Skontaktuj się z nami, przedstaw nam swój pomysł i zaczynamy!